Nejjednodušší je zaregistrovat se na našem webu a udělat tam objednávku. Umožní Vám to sledovat stav Vaší objednávky a kdykoliv si i zpětně své objednávky prohlížet.  Můžete také udělat objednávku mailem, kde nezapomeňte uvést požadovaný typ dopravy a telefon na Vás, aby Vás přepravní společnost mohla kontaktovat.

E-SHOP – Druhy dopravy zboží a cenové sazby pro ČR

Způsob dopravy Platba převodem (vč. DPH) Dobírka (vč. DPH) Poznámka

Geis – přepravní služba

99 Kč 129 Kč při objednání do 13:00 – do druhého dne – jinak do 2 dnů
Česká pošta – doporučený balík 79 Kč 109 Kč do 3 dnů od odeslání
Česká pošta – balík do ruky 129 Kč 159 Kč  při objednání do 15:00 do druhého dne – jinak do 2 dnů
Zásilkovna 59 Kč 74 Kč Při objednání do 9:00 do druhého dne – jinak do 2 dnů
Osobní odběr 0 Kč 0 Kč

Pokud preferujete určitý druh dopravy, napište to do poznámky nebo se domluvte s expedicí. Přepravní služba (Geis) k nám jezdí většinou po poledni, takže pouze dopolední objednávky mohou být takto doručeny do druhého dne, ale lze poslat Českou poštou – obchodním balíkem zboží  objednané do 15:00. Displeje a zboží od 1000 Kč posíláme zásadně obchodním balíkem či přepravní službou (Geis) kvůli pojištění.

E-SHOP – Druhy dopravy zboží a cenové sazby pro Slovensko

Způsob dopravy Platba převodem Dobírka Poznámka

Zásilkovna

3.77€ +0.63€ cena a hmotnost zásilky neomezená zásilka pojištěná
ČP doporučený balík 4.1€ +1€ cena a hmotnost zásilky neomezená zásilka pojištěná
ČP obyčejná zásilka do 100g 1.9€ nelze obálky do váhy 100 g*

* Obyčejné zásilky do 100g – jde především o konektory, kabely, větráky a podobné.

obchodni-podminky-sk_web

Všeobecné obchodní podmínky

Náš E-shop je zaměřen převážně na náhradní díly pro výpočetní techniku, telekomunikační zařízení a elektroniku, určené pro servisní organizace a techniky s příslušným odborným vzděláním. Náhradní díly jsou většinou „bulk“ – ne v obchodním balení v krabičkách. Náhradní díly z důvodu předpokládaných znalostí kupujícího nejsou vybaveny návodem k použití či montážní dokumentací, pokud to dodavatel nepovažuje za nutné. Dodavatel si vyhrazuje právo dodávat kompatibilní zařízení místo objednaných ve stejné cenové relaci, pokud objednatel v objednávce neuvede jiný požadavek. Dodavatel za kompatibilitu ručí. Náhradní díly jsou nové a  mají záruku 12 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Z důvodu nedostupnosti některých dílů či jejich vysokých cen, nabízíme dle možností i použité díly, vždy je však na webu uvedeno, že se jedná o použitý díl. Záruka použitých dílů je 6 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Dodavatel upozorňuje, že některé díly, určené k „nerozebíratelné montáži“ ( touch panely, některé displeje, … ) je potřeba před montáží řádně otestovat. Přilepením či jiným způsobem montáže, po kterém už zařízení nelze vrátit / reklamovat v původním stavu, záruka zaniká. Dodavatel se zavazuje v rámci možností poskytovat poradenskou činnost případně pomoci s opravou zařízení ve svém servisu za „režijní cenu“. Dodavatel je ochoten po dohodě vzít zpět ( v aktuálních  cenách ) nepoužité náhradní díly či vyměnit je za jiné, musí být však ve stejném stavu, jako při prodeji. Dodavatel při vrácení náhradních dílů nevrací poštovné, pokud nedošlo k chybné dodávce jeho vinou. Velká část náhradních dílů, se kterými obchodujeme má srovnatelnou cenu s poštovným, v takovém případě bychom je nemuseli prodávat … Kdo s tím nesouhlasí, ať s námi neobchoduje.


Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dní

Prodávající: PRODEJNA SEMAFOR , Komenského 295, 471 54 Cvikov , IČ: 63779293

Kupující: subjekt, který s Prodávajícím uzavřel smlouvu o koupi Zboží.

Kupující má ze zákona nárok odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží (v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000). Odstoupení je vůči prodávajícímu účinné od okamžiku, kdy je mu doručeno písemné prohlášení kupujícího o odstoupení od smlouvy. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy. Odstoupí-li kupující od smlouvy, prodávající není povinnen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží odeslal. Prodávající vrátí v zákonné lhůtě kupní cenu zboží a náklady na dopravné – avšak pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu způsobu dodání zboží, který prodávající nabízí (aktuálně 59,- Kč).
Pokud se kupující rozhodne vrátit zboží v zákonné lhůtě, je povinnen dodržet následující podmínky:

 •     předmětné zboží musí být řádně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození při cestě nazpět
 •     musí být nepoškozené
 •     musí být kompletní, s originálním dokladem o koupi.
 •     zboží musí být doručeno na adresu: PRODEJNA SEMAFOR, Komenského 295, 471 54 Cvikov
 •     zboží nesmí být zasláno na dobírku!!
 •     současně se zbožím je nutno zaslat vyplněný tento formulář.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu (dopravné), a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

Reklamační podmínky

Prodávající: PRODEJNA SEMAFOR , Komenského 295, 471 54 Cvikov , IČ: 63779293

Kupující: subjekt, který s Prodávajícím uzavřel smlouvu o koupi Zboží.

 1. Vykazuje-li zboží zjevné vady, tj. zejména pokud je zboží kupujícímu předáno v porušeném transportním obalu, je kupující oprávněn zboží nepřevzít. V takovém případě je třeba sepsat s příslušným pracovníkem přepravní služby reklamační protokol a tento poslat na naši adresu. Tímto zůstává zachován nárok kupujícího na poskytnutí řádného plnění prodávajícím.
 2. V případě, že kupující zjistí po převzetí mechanické poškození zboží i když není transportní obal zjevně poškozen, musí toto kupující prodávajícímu oznámit ve lhůtě do 2 dnů od převzetí zboží telefonicky na 487 752 624 nebo mailem na shop@sema-for.cz
 3. V případě, že se v záruční době vyskytnou vady zboží, může kupující uplatnit svou oprávněnou reklamaci. Zboží je třeba poslat nebo dopravit do provozovny prodávajícího. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit fakturu, případně prodejku nebo jejich kopie. Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními Zákona.

Vyřízení Reklamace

Reklamace se uplatňují v sídle prodávajícího.

 • Obvykle je reklamace vyřízena do 10 dnů, max. doba je 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží. Pokud reklamované zboží nelze v zákonné lhůtě opravit ani vyměnit za jiné, má odběratel právo na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení kupní ceny.
 • Kupující zašle nebo dopraví osobně reklamované zboží na adresu prodávajícího. A vyplní a přiloží následující formulář
 • Prodávající po řádném vyřízení reklamace zašle opravené zboží na adresu kupujícího.
 • Záruka se nevztahuje na poškození, které vznikne vlivem nevhodného zabalení zboží při přepravě k prodávajícímu.
 • Nárok na uplatnění záruky zaniká v případě neodborné montáže nebo neodborného uvedení zboží do provozu, stejně jako při neodborném zacházení s ním, tj. zejména při:
  • porušení ochranných pečetí a nálepek, pokud je výrobek těmito opatřen
  • používání zboží v nevhodných podmínkách.

Změny reklamačního řádu vyhrazeny.
Pokud si přejete zboží reklamovat, kontaktujte nás.

Obchodní a dodací podmínky

Způsob platby:

 • Na dobírku
  Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL
 • Osobním odběrem
  Zboží si můžete vyzvednout v naší prodejně Komenského 295.

Dodací lhůty:

Zboží, které je skladem, je Vám doručeno zpravidla do 24 hodin od potvrzení objednávky na jakoukoliv adresu v ČR, případně do 2 pracovních dní na Slovensko.

Ceny za dodání: 

Za poštovné a balné naleznete v sekci doprava. V případě posílání do zahraničí bude cena dopravy stanovena individuálně.

Zodpovědnost za zpětný odběr elektrozařízení, baterií a akumulátorů

Naše firma řádně přebírá zodpovědnost za své výrobky a za financování jejich sběru a ekologické likvidace.